Laureāti

Katra mācību gada semestrī Dzelzavas pamatskolas skolēniem tiek piešķirta gleznotāja vārdā nosauktā prēmija par sasniegumiem mācību darbā un aktīvu radošo darbību.

Prēmiju laureāti

2016./2017.mācību gads

Eksaksto zinātņu prēmijas un veicināšanas balvu saņēmēji ar fonda dibinātāju Andri Skridi

2015./2016.mācību gads

Eksaksto zinātņu prēmijas saņēmēji ar fonda dibinātāju Andri Skridi

2013./2014.mācību gads

Otrā semestra prēmiju saņēmēju ar Skrides fonda atbalstītāju, Madonas novada domes deputātu - Artūru Čačku.

2012./2013. mācību gads

Zīmēšanas konkursa uzvarētāji ar fonda dibinātāju Andri Skridi un zīmējumu konkursa žūriju - mākslas kritiķi Vilni Vēju un mākslinieci Annu Heinrihsoni.

2017./ 2018.mācību gads

Laila Līdaka, Agnija Pēča un Marta Varlamova

Arija Skrides prēmijas ieguvējas par izcilām un teicamām sekmēm 2017./2018.mācību gada otrajā semestrī

LAILA LĪDAKA un AGNIJA PĒČA

Arija Skrides prēmijas ieguvējas par izcilām un teicamām sekmēm 2017./2018.mācību gada pirmajā semestrī

2016./ 2017.mācību gads

Zīmēšanas konkurss "Mākslinieka pēdās"

5-9.klašu grupā uzvarētāji: Paula Silava (attēlā redzamā zīmējuma autore), Rēzija Kļaviņa, Agnija Pēča, Lauma Vanaga, Ance Austra Vilmane.

Zīmēšanas konkurss "Mākslinieka pēdās"

1-4.klašu grupā uzvarētāji: Estere Mizuka (attēlā redzamā zīmējuma autore), Kārlis Jankovskis, Undīne Lūse.

Paula Silava

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos gan pirmajā, gan otrajā semestrī.

Evija Bebre

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos gan pirmajā, gan otrajā semestrī.

2015./ 2016.mācību gads

Paula Silava

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Valters Sipāns

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Evija Bebre

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Katrīna Rubule

Par dalību valsts bioloģijas olimpiādē un izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā semestrī.

Rihards Pēčs

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā, kā arī izcilu rezultātu konkursā "Eiro skrējiens"

Agnija Pēča

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

Jolanta Lūse

Veicināšanas balva zīmēšanas konkursā

Kristiāna Pamše

Veicināšanas balva zīmēšanas konkursā

2014./ 2015.mācību gads

Sintija Kažociņa

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Katrīna Rubule

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos otrajā semestrī.

Lauma Vanaga

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

Raivo Gļeba

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

2013./ 2014. mācību gads

Marta Svārpstone

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Oskars Broks

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Sintija Kažociņa

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos pirmajā un otrajā semestrī.

Edijs Sirmais

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos otrajā semestrī.

Kristiāna Pamše

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

2012./ 2013. mācību gads

Egija Sipāne

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos gan pirmajā, gan otrajā mācību semestrī.

Zane Agarelova

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos gan pirmajā, gan otrajā mācību semestrī.

Signe Aņisimova

Par izcilām sekmēm dabaszinību priekšmetos otrajā semestrī.

Guntis Skudra

Par Dzelzavas vārda izskanēšanu Latvijas mērogā ar eseju „Kā es kļūšu olimpietis”

Dace Pinka

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

Ance Austra Vilmane

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

Kristīne Ceimere

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā

Agnija Pēča

Par lielisku veikumu zīmēšanas konkursā